„Anka Czytanka” w wydaniu walentynkowym

10 stycznia 2017- 10:00

„Galeria pod Glinianym Aniołem” oraz Anna Trzepizur zapraszają 10 lutego 2017 roku o godz. 18:00 na opowieść interaktywną dla młodzieży i dorosłych. Będzie to znana już dzieciom i rodzicom akcja „Anka Czytanka”, ale w wydaniu walentynkowym.

Opowieść „Szepcząc Ci na ucho…”, napisana przez Annę Trzepizur przeniesie uczestników w poetycki, ale nie pozbawiony humoru świat zakochanych.

Projekt „Anka Czytanka” to warsztaty czytelnicze z elementami teatru. Uczestnicy czytają opowieść napisaną przez Annę Trzepizur, najczęściej jest to opowieść stworzona specjalnie na to spotkanie. Jest to forma aktywnego czytelnictwa. Uczestnicy słuchają historii i od razu ją odgrywają, wszyscy stają się aktorami. Wcielają się w różne role, można być księżniczką, rycerzem, a można być drzewem, ptakiem, wilkiem, czy wieżą. Dodatkowo pojawiają się kostiumy i rekwizyty, które wzbogacają zajęcia i pozwalają uczestnikom przenieść się w świat fantazji. To okazja do kontaktu z innymi, wspólnego działania i przeżywania różnych emocji. Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy młodzież i dorosłych.

Wstęp wolny!

10 stycznia 2017