Anka Czytanka – „Przygody kolorowych skarpetek”

27 kwietnia 2017- 10:00

Galeria pod Glinianym Aniołem i Anka Czytanka zapraszają dzieci na warsztaty czytelniczo – teatralne w dniu 7 maja 2017 r. o godz. 15:30.
W programie opowieść interaktywna pt. „Przygody kolorowych skarpetek”.

Wstęp: Kolorowe skarpetki.

Zapisy osobiście w „Galerii pod Glinianym Aniołem” lub telefonicznie pod numerem telefonu 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00.

W Galerii pod Glinianym Aniołem odbędą się warsztaty czytelnicze z elementami teatru pod hasłem „Anka Czytanka”. Uczestnicy wysłuchają oraz odegrają opowieść o przygodach kolorowych skarpetek napisanych przez Anię Trzepizur. Bohaterami spotkania będą nasze stopy ubrane w kolorowe skarpetki. Odbędą ciekawą podróż do magicznej krainy, która jest tak samo piękna jak i… niebezpieczna! Kto ma ochotę na taką  przygodę, niech przybywa!
Czym jest opowieść interaktywna? To forma aktywnego czytelnictwa. Uczestnicy słuchają opowieści i od razu wcielają się w różne role, można być księżniczką, rycerzem, a można być drzewem, ptakiem czy wieżą. Dodatkowo pojawiają się kostiumy i rekwizyty, które wzbogacają zajęcia i pozwalają uczestnikom przenieść się w świat fantazji. To okazja do kontaktu z innymi, wspólnego działania i przeżywania różnych emocji. Zapraszamy!

27 kwietnia 2017