• To wydarzenie minęło.

ODWOŁANE: Akademia Kreatywności: wielkanocny wianek

26 marca- 17:30 - 19:30

Wielkanocny wianek wprowadza świąteczny klimat i wiosnę. A ten, wykonany własnoręcznie to dodatkowo powód do dumy (i otrzymania kilku komplementów)!

Zapraszamy więc na spotkanie z cyklu: Akademia Kreatywności, na którym takie wielkanocne wianki będziemy przygotowywać. Uczestników poprowadzi wiankowy ekspert – Marzena Grzyb. To z nią przygotowywane były dosłownie kilka miesięcy temu przepiękne wieńce bożonarodzeniowe.

Koszt udziału, który jest równocześnie kosztem materiałów to 45 zł. Warsztaty odbędą sie 26 marca.

Zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem, codziennie od 15.00 – osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88).

Informacje organizacyjne

czwartek, 26 marca 2020 r.

godz. 17.30

Koszt materiałów//koszt udziału w warsztatach to 45 zł.

Zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem – osobiście lub telefonicznie, codziennie po godz. 15.00

Wydarzenie kategorie: