Akademia Kreatywności – styczeń

2 stycznia 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademii Kreatywności, które odbędzie się w Galerii pod Glinianym Aniołem:
– 23.01.2018 r. godz. 17.30 – warsztaty artystyczne „Biżuteria z filcu”, wstęp: 35 zł

Instruktor: Czesława Włuka

Podczas warsztatów wykonamy oryginalną ozdobę w formie kwiatu, która posłuży nam jako broszka lub przypinka do torebki. Do wyboru będzie także możliwość wykonania filcowych korali.

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

2 stycznia 2018