Akademia Kreatywności – marzec

18 lutego 2018- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na marcowe warsztaty artystyczne w Galerii pod Glinianym Aniołem.

W ofercie:
09.03.2018 godz. 17:30, warsztaty „Wielkanocna dekoracja”, wstęp: 35 zł
Warsztaty poprowadzi instruktor Marzena Grzyb, wykonamy kompozycję z naturalnych materiałów takich jak: drewno, sznurki, rafia, czy siano. Częścią dekoracji będą też pisanki ozdobione techniką decoupage.
15.03.2018 godz. 17.30, warsztaty „Zegary ceramiczne – etap I”, wstęp: 20 zł
Warsztaty poprowadzi instruktor: Monika Klimza-Gryc, w ramach Akademii Kreatywności-Na pierwszym spotkaniu zajmiemy się lepieniem zegarów z gliny. Nadamy im kształt oraz zaplanujemy zdobienia. Przygotujemy je do kolejnego etapu – szkliwienia oraz montażu mechanizmów. Zegary będą piękną i praktyczną ozdobą każdego wnętrza.

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

18 lutego 2018