Akademia Kreatywności – Grudzień

27 listopada 2018- 10:00

Akademia Kreatywności w MDK zaprasza na comiesięczny cykl warsztatów w Galerii pod Glinianym Aniołem:

– 04.12.2018 godz. 17:30 „Szydełkowe ozdoby świąteczne”, koszt 35 zł
prowadząca: Małgorzata Frankowska
W trakcie warsztatów poznamy tajniki podstaw szydełkowania, a także postawimy pierwsze kroki w odczytywaniu schematów. I właśnie w oparciu o schematy wykonamy swoje pierwsze ozdoby świąteczne. Nasze domy i choinki będą pięknie wyglądać udekorowane rozmaitymi szydełkowymi cudeńkami.

– 10.12.2018; godz.17:30 „Kompozycja świąteczna”, koszt 45 zł
prowadząca: Marzena Grzyb
Nadchodzi magiczny czas więc własnoręcznie stworzymy kompozycję, która ozdobi nasz świąteczny stół. Wykorzystywane materiały florystyczne, suszone owoce, artykuły pasmanteryjne oraz własnoręczna robota pozwoli stworzyć unikatowe dekoracje. Poczuj z nami magię świąt! Zapraszamy!

– 14.12.2018; godz. 17.30 Rodzinne warsztaty „Świąteczne renifery”, koszt 35 zł od rodziny za drewniane renifery
prowadząca: Monika Klimza-Gryc
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe, bo rodzinne warsztaty, podczas których będziemy z naszymi pociechami malować i ozdabiać drewniane renifery. Nie ma większej radości niż wspólne przygotowania do nadchodzących świąt więc korzystajmy! Korzystajmy tym bardziej, że drewniane dekory będą piękną, świąteczno-zimową ozdobą każdego wnętrza.

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

27 listopada 2018