1800 gramów

12 grudnia- 00:00

miejsce: Kino Karolinka

bilety: 16 zł, ulgowy 14 zł – b/o. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

1800 Gramów

Gatunek: dramat obyczajowy
Reżyseria: Marcin Głowacki
Scenariusz: Piotr Jasek, Jan Holoubek
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera: 15 listopada 2019

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różdżka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

KUP BILET

czwartek 12.12.2019 r., godzina: 18.00