Nie przegap w kwietniu!

sb 01
nd 02
pn 03
wt 04
śr 05
cz 06
pt 07
sb 08
nd 09
pn 10
wt 11
śr 12
cz 13
pt 14
sb 15
nd 16
pn 17
wt 18
śr 19
cz 20
pt 21
sb 22
nd 23
pn 24
wt 25
śr 26
cz 27
pt 28
sb 29
nd 30
logo
repertuar

Zając Max ratuje Wielkanoc 3D dubbing
30.04.2017 r.

godzina 17:00
Nikt mu nie przykica
bilety - 15 zł, ulgowy 12 zł - DODATKOWO okulary 3D 5 zł - b/o. Zakup na www.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >

Zając Max ratuje Wielkanoc 2D dubbing
30.04.2017 r.

godzina 15:30
Nikt mu nie przykica
bilety - 15 zł, ulgowy 12 zł - b/o. Zakup na www.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >
BIP

XIV Lubliniecka Wiosna Kulturalna za nami

29 kwietnia 2012 roku odbył się finał XIV Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej. Przedstawiamy laureatów:
 
Wokaliści – przedszkole
Wyróżnienie – Antonina Benecka, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu
Wyróżnienie – Zuzanna Janus, MGOK Woźniki
Wyróżnienie – Zuzanna Lerche, Dom Kultury w Koszęcinie
Wyróżnienie – Mateusz Literacki, Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu
Wyróżnienie – Zofia Literacka, Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu
Wyróżnienie – Julia Mura, Przedszkole Samorządowe w Sierakowie Śląskim
Wyróżnienie – Julia Niesłony, Przedszkole Samorządowe w Sierakowie Śląskim
Wyróżnienie – Wiktoria Przybyła, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu
Wyróżnienie – Weronika Pyrek, Tarnowskie Góry
Wyróżnienie – Anna Rupik, Lubliniec
 
Wokaliści – klasy I-III
I miejsce – Martyna Zygadło, MGOK Woźniki
II miejsce – Agata Mierzwa, MGOK Woźniki
III miejsce – Joanna Pietras, MGOK Woźniki
Wyróżnienie – Emilia Skrajna, MGOK Woźniki
Wyróżnienie – Natalia Świeca, MDK Lubliniec
 
Wokaliści – klasy IV-VI
I miejsce – Magdalena Żaczek, Szkoła Podstawowa w Koszęcinie
II miejsce –  Sandra Rose, Klub Wojskowy w Lublińcu
III miejsce – Julia Ledwoń, Klub Wojskowy w Lublińcu
Wyróżnienie – Anna Kupny, Szkoła Podstawowa w Koszęcinie
 
Wokaliści - Gimnazjum
I miejsce – Kinga Musiałek, Gimnazjum Nr 2 w Lublińcu
II miejsce – Martyna Wańczyk, Lubliniec
III miejsce – Oliwia Tomys, Kalety
 
Wokaliści - Szkoła ponadgimnazjalne/dorośli
I miejsce – Anita Fredyk, ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
II miejsce – Łukasz Molenda, MDK Lubliniec
 
Zespoły wokalne/instrumentalne
I miejsce – „Trio-trzy razy M” Magdalena Brewka, Magdalena Żaczek, Małgorzata Bąk, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Janiny Garści w Lublińcu
II miejsce – Duet fortepianowy: Anna Kłobus i Michał Dandyk, Społeczne Ognisko Muzyczne, Lubliniec
III miejsce – „Meberlu” Łukasz Rimpler, Przemysław Kochanek, Daniel Honiok
III miejsce – Zespół  „Na odwrót”, Klub Wojskowy w Lublińcu
 
Krótkie formy estradowe
Wyróżnienie – Drużyna EKO, SOSWdNiS w Lublińcu
 
Zespoły taneczne do 11 lat
I miejsce – V.I.P. Grupa Młodsza, Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce
II miejsce – Rosa Latina, MDK Lubliniec
III miejsce – Mini Flex, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
Wyróżnienie – Leśna Drużyna, Przedszkole Miejskie Nr 7 w Lublińcu
 
Zespoły taneczne  11-15 lat
I miejsce – Figiel, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
II miejsce – Żabka, Klub Jednostki Wojskowej Lubliniec
III miejsce – Miraż, Dom Kultury w Koszęcinie
 
Zespoły taneczne  powyżej 15 lat
I miejsce – Reflex, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
II miejsce – Efekt, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
III miejsce – Blue Energy, MDK Lubliniec

Terminy wydarzenia:

Niedziela
29.04.2012 r.
godzina:

polecamy

Lubliniec Info
Grupa Reportersko Filmowa
Lubliniec Turystycznie
Lublinieckie morsy
X-Ozy
Atelier
Fotografia MZawadka.pl
KSSE
(c) MDK Lubliniec. Wykonanie W.B. Projekt - Grupa Lubliniec Info