<< sierpień 2014 >>
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

szybki dostęp

polecamy

XIV Lubliniecka Wiosna Kulturalna za nami

29 kwietnia 2012 roku odbył się finał XIV Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej. Przedstawiamy laureatów:
 
Wokaliści – przedszkole
Wyróżnienie – Antonina Benecka, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu
Wyróżnienie – Zuzanna Janus, MGOK Woźniki
Wyróżnienie – Zuzanna Lerche, Dom Kultury w Koszęcinie
Wyróżnienie – Mateusz Literacki, Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu
Wyróżnienie – Zofia Literacka, Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu
Wyróżnienie – Julia Mura, Przedszkole Samorządowe w Sierakowie Śląskim
Wyróżnienie – Julia Niesłony, Przedszkole Samorządowe w Sierakowie Śląskim
Wyróżnienie – Wiktoria Przybyła, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu
Wyróżnienie – Weronika Pyrek, Tarnowskie Góry
Wyróżnienie – Anna Rupik, Lubliniec
 
Wokaliści – klasy I-III
I miejsce – Martyna Zygadło, MGOK Woźniki
II miejsce – Agata Mierzwa, MGOK Woźniki
III miejsce – Joanna Pietras, MGOK Woźniki
Wyróżnienie – Emilia Skrajna, MGOK Woźniki
Wyróżnienie – Natalia Świeca, MDK Lubliniec
 
Wokaliści – klasy IV-VI
I miejsce – Magdalena Żaczek, Szkoła Podstawowa w Koszęcinie
II miejsce –  Sandra Rose, Klub Wojskowy w Lublińcu
III miejsce – Julia Ledwoń, Klub Wojskowy w Lublińcu
Wyróżnienie – Anna Kupny, Szkoła Podstawowa w Koszęcinie
 
Wokaliści - Gimnazjum
I miejsce – Kinga Musiałek, Gimnazjum Nr 2 w Lublińcu
II miejsce – Martyna Wańczyk, Lubliniec
III miejsce – Oliwia Tomys, Kalety
 
Wokaliści - Szkoła ponadgimnazjalne/dorośli
I miejsce – Anita Fredyk, ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
II miejsce – Łukasz Molenda, MDK Lubliniec
 
Zespoły wokalne/instrumentalne
I miejsce – „Trio-trzy razy M” Magdalena Brewka, Magdalena Żaczek, Małgorzata Bąk, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Im. Janiny Garści w Lublińcu
II miejsce – Duet fortepianowy: Anna Kłobus i Michał Dandyk, Społeczne Ognisko Muzyczne, Lubliniec
III miejsce – „Meberlu” Łukasz Rimpler, Przemysław Kochanek, Daniel Honiok
III miejsce – Zespół  „Na odwrót”, Klub Wojskowy w Lublińcu
 
Krótkie formy estradowe
Wyróżnienie – Drużyna EKO, SOSWdNiS w Lublińcu
 
Zespoły taneczne do 11 lat
I miejsce – V.I.P. Grupa Młodsza, Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce
II miejsce – Rosa Latina, MDK Lubliniec
III miejsce – Mini Flex, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
Wyróżnienie – Leśna Drużyna, Przedszkole Miejskie Nr 7 w Lublińcu
 
Zespoły taneczne  11-15 lat
I miejsce – Figiel, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
II miejsce – Żabka, Klub Jednostki Wojskowej Lubliniec
III miejsce – Miraż, Dom Kultury w Koszęcinie
 
Zespoły taneczne  powyżej 15 lat
I miejsce – Reflex, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
II miejsce – Efekt, Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
III miejsce – Blue Energy, MDK Lubliniec

Terminy wydarzenia:

Niedziela
29.04.2012 r.
godzina:

Zobacz pozostałe aktualności

Dzwoneczek i tajemnica piratów 3D
29.08.2014 r.

godzina 17:00

bilety - 15 zł, ulgowy 12 zł - DODATKOWO okulary 3D 5 zł - b/o. Zakup codziennie od godz. 15:00.

więcej o filmie >

Epicentrum 2D
29.08.2014 r.

godzina 19:00
Znajdziesz się w epicentrum!
bilety - 15 zł, ulgowy 12 zł - od 12 lat. Zakup codziennie od godz. 15:00.

więcej o filmie >
BIP
(c) MDK Lubliniec. Wykonanie W.B. Projekt - Grupa Lubliniec Info