Nie przegap w czerwcu!

sb 01
nd 02
pn 03
wt 04
śr 05
cz 06
pt 07
sb 08
nd 09
pn 10
wt 11
śr 12
cz 13
pt 14
sb 15
nd 16
pn 17
wt 18
śr 19
cz 20
pt 21
sb 22
nd 23
pn 24
wt 25
śr 26
cz 27
pt 28
sb 29
nd 30
logo
repertuar

Panda i Banda
18.06.2019 r.

godzina 17:00
2D dubbing
bilety - 16 zł, ulgowy 14 zł, poranek 12 zł - b/o. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >

John Wick 3
18.06.2019 r.

godzina 19:00
2D napisy
bilety - 16 zł, ulgowy 14 zł - od 15 lat. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >
BIP

XXI Lubliniecka Wiosna Kulturalna - kolejność występowania - eliminacje 13.04.2019

Prezentujemy kolejność prezentacji w eliminacjach XXI Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej dnia 13 kwietnia 2019 roku.
 
 
Rozpoczęcie godz. 9:00
Zespoły muzyczne i wokalne
  1. Amelia Biernacka, Natalia Christ, Weronika Owczarek, Lena Chmiel
  2. GREEN PIG - Urszula Kozielska, Jacob Wilczek
  3. Julia Sekulska, Hanna Polewczyk
  4. Konopielki
  5. Duet Marta Mokry i Olga Staszyńska
  6. Żadnych Braw Band
 
Wokaliści przedszkole
  1. Maksymilian Brzezina
  2. Lena Chmiel
  3. Igor Dulok
  4. Hanna Kampa
  5. Magdalena Kos
  6. Wiktoria Kozala
  7. Lena Mandla
  8. Liliana Modlińska
  9. Dominika Paruzel
  10. Karol Paszewski
  11. Natalia Rek
  12. Mikołaj Werner
 
Wokaliści klasy I-III
  1. Gabriela Brol
  2. Amelia Chmiel
  3. Wiktoria Gajda
  4. Pola Gatner
  5. Kamil Janus
  6. Kinga Maniak
  7. Emilia Nowak
  8. Michalina Orzełek
  9. Oliwia Paus
  10. Maja Potter
  11. Amelia Spojda
  12. Żaklin Solich
  13. Emilia Styczyrz
  14. Julia Szaforz
  15. Julia Trybus
  16. Milena Wietecka
  17. Kinga Zamoska
 
Wokaliści klasy IV-VI
  1. Ksawery Bednarek
  2. Amelia Chrzanowska
  3. Radek Gembała
  4. Julia Jeziorowska
  5. Julia Kalbarczyk
  6. Karolina Kałuża
  7. Magdalena Kocyba
  8. Zofia Koloch
  9. Natalia Korzekwa
  10. Aleksandra Kowalczyk
  11. Zuzanna Lerche
  12. Mateusz Literacki
  13. Emilia Małeska
  14. Julia Mańka
  15. Marta Mokry
  16. Aleksandra Mucha
  17. Jagoda Niesłona
  18. Dominika Paruzel
  19. Hanna Polewczyk
  20. Emilia Rek
  21. Emilia Różańska
  22. Julia Sekulska
  23. Olga Staszyńska
  24. Lena Stawecka
  25. Julia Szłapa
  26. Adrianna Tofilska
  27. Kacper Wiśniewski
 
Wokaliści klasy VII-VIII oraz gimnazjum
  1. Oliwia Bielecka
  2. Zuzanna Cieśla
  3. Nadia Gembała
  4. Oliwia Koloch
  5. Wiktoria Książek
  6. Hanna Kulińska
  7. Franziska Ochmann
  8. Jakub Olszewski
  9. Olga Petryk
  10. Laura Piosek
  11. Weronika Piskon
  12. Julia Plaza
  13. Amelia Rek
  14. Krystian Stańczykiewicz
  15. Kamila Szopka
  16. Kacper Tarnowski
  17. Klaudia Ujma
  18. Dominika Wąsik
  19. Kinga Wilczek
  20. Nikola Żydek
 
Wokaliści szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli
  1. Julia Kazuch
  2. Urszula Kozielska
  3. Martyna Kozińska
  4. Anna Kupny
  5. Sandra Rose
  6. Zuzanna Skibińska
  7. Julia Styczyrz
  8. Paulina Szendera
  9. Julia Walaszczyk
  10. Kacper Wieczorek
Kolejność nie ulega zmianie.

polecamy

Lubliniec Info
Grupa Reportersko Filmowa
Lubliniec Turystycznie
Lublinieckie morsy
X-Ozy
Atelier
Fotografia MZawadka.pl
KSSE
(c) MDK Lubliniec. Wykonanie W.B. Projekt - Grupa Lubliniec Info