Nie przegap w październiku!

pn 01
wt 02
śr 03
cz 04
pt 05
sb 06
nd 07
pn 08
wt 09
śr 10
cz 11
pt 12
sb 13
nd 14
pn 15
wt 16
śr 17
cz 18
pt 19
sb 20
nd 21
pn 22
wt 23
śr 24
cz 25
pt 26
sb 27
nd 28
pn 29
wt 30
śr 31
logo
repertuar

Hotel Transylwania 3 (3D dubbing)
21.10.2018 r.

godzina 15:00
Ogólnopolska premiera!
bilety - 16 zł, ulgowy 14 zł - b/o. Zakup na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >

Johnny English: Nokaut
21.10.2018 r.

godzina 19:00
2D napisy
bilety - 16 zł, ulgowy 14 zł – od lat 12. Zakup na www.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >
BIP

Dni Lublińca 2017 za nami!

Tegoroczne wielkie święto naszego miasta - Dni Lublińca - przeszły do historii. Dziękujemy za trzy dni wspólnej zabawy! Pogoda dopisała!
 
Podczas tegorocznej imprezy był śpiew, taniec, malarstwo. Była również rywalizacja, która dała dużo śmiechu i zabawy, co można było zaobserwować podczas sobotniej Gali Psów Nie Tylko Rasowych. Urocze psiaki zintegrowały nas na skwerze przed MDK i zaprezentowały swoje umiejętności oraz szyk.
 
Piątkowy wieczór w Amfiteatrze w Parku Miejskim wypełnili uczestnicy warsztatów „Gram, bo lubię”. Zespół Asymetria doładował nas porcją energetycznego rocka. W repertuarze Republiki i Depeche Mode usłyszeliśmy fenomenalne Latające Talerze. Oddział Zamknięty wykonał swoje największe hity. Natomiast w muzyczne podróże wyruszyliśmy z Pubem Szrot.
 
Podczas sobotniej biesiady licznie zgromadzona publiczność miała możliwość wysłuchania Grzegorza Poloczka i Kasi Piowczyk, Jacka Silskiego oraz Bernadety Kowalskiej i jej przyjaciół. Tego dnia nie mogło zabraknąć również rodzimych akcentów. Wystąpili ZPiT „Halka” oraz Za Młodzi Na Sen w towarzystwie zaprzyjaźnionej czeskiej Hlubinki. Po koncercie do tańca porwał nas zespół Travers.
 
W niedzielę na scenie dali występ młodzi artyści MDK w programie "Kleksowe piosenki". Z recitalem „Słodkie rodzynki - gorzkie migdały” zaprezentowali się aktorzy Teatru po Pracy. Największe przeboje znanego na całym świecie ROXETTE usłyszeliśmy w wykonaniu zespołu Roxanne. W czasie występu Varius Manx & Kasi Stankiewicz amfiteatr wypełnił się po brzegi. Była to gigantyczna dawka przebojów! Usłyszeliśmy doskonale znane z 27-letniej działalności grupy utwory. Hity lat 90-tych, takie jak „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Pocałuj noc”, „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, a także nieco nowsze piosenki jak „Maj”, „Piątek” czy „Ameryka”. Zwieńczeniem koncertu był wspaniały pokaz sztucznych ogni, którego wrażenie potęgowała muzyka dobiegająca z głośników. Nie nudziło się także najmłodszym, którzy chętnie uczestniczyli w pląsach, zabawach i warsztatach prowadzonych przez animatorów.      
 
Wielkie podziękowania należą się wszystkim występującym na scenie artystom, którzy przyczynili się do uświetnienia Dni Lublińca, a także tym, którzy wsparli nas przy organizacji imprezy. Składamy podziękowania dla dyrekcji oraz pracowników Zarządu Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa z Lublińca, przedstawicieli PCK, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz wszystkich służb, które wsparły nas w przygotowaniach tej imprezy.
 
Dziękujemy sponsorom: EthosEnergy Poland S.A. i EJOT Polska Sp. z o.o. Sp. k., patronom medialnym: Dziennikowi Zachodniemu, Gazecie Lublinieckiej, Nowinom Lublinieckim, portalowi gazetalubliniecka.pl, portalowi Lubliniec.Info oraz Lubliniec.naszemiasto.pl. Restauracjom, które w plenerowej odsłonie serwowały nam pyszności, a były to: Zakątek Dobrego Smaku, Blue Moon oraz Mini Pączki.
 
Do zobaczenia w czerwcowy weekend już za rok!
 
Fotogalerie z trzydniowej imprezy na http://www.mdk.lubliniec.pl/fotogaleria/37/dni-lublinca

polecamy

Lubliniec Info
Grupa Reportersko Filmowa
Lubliniec Turystycznie
Lublinieckie morsy
X-Ozy
Atelier
Fotografia MZawadka.pl
KSSE
(c) MDK Lubliniec. Wykonanie W.B. Projekt - Grupa Lubliniec Info