Nie przegap w czerwcu!

cz 01
pt 02
sb 03
nd 04
pn 05
wt 06
śr 07
cz 08
pt 09
sb 10
nd 11
pn 12
wt 13
śr 14
cz 15
pt 16
sb 17
nd 18
pn 19
wt 20
śr 21
cz 22
pt 23
sb 24
nd 25
pn 26
wt 27
śr 28
cz 29
pt 30
logo
repertuar

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
30.06.2017 r.

godzina 17:00
3D dubbing
bilety - 15 zł, ulgowy 12 zł - DODATKOWO okulary 3D 5 zł - b/o. Zakup na www.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >

Wonder Woman
30.06.2017 r.

godzina 19:00
2D napisy
bilety - 15 zł, ulgowy 12 zł - od 15 lat. Zakup na www.mdk.lubliniec.pl lub w kasie od godz. 15:00

więcej o filmie >
BIP

XIX Lubliniecka Wiosna Kulturalna - kolejność występowania - eliminacje 22.04.2017

miejsce: Miejski Dom Kultury

Prezentujemy kolejność prezentacji w eliminacjach XIX Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej dnia 22 kwietnia 2017 roku.

Rozpoczęcie godz. 9:00
 
Zespoły muzyczne i wokalne
1.  Duet: Julia Sekulska, Liubov Nazarova
2.  Szymon Budny
3.  Chór
4.  GPS
5.  Duet: Milena Kluge, Liubov Nazarova
6.  Knights of the Road
7.  Wiktoria i Weronika Konieczne
8.  Konopielki
9.  Duet: Anna Kupny i Kamil Wojtyra
10.  ONA I ONI
11.  Rozśpiewana wyspa
12.  Milena Szczukiewicz i Miłosz Mandowski
13.  Duet Paulina Respondek i Martin Werner
 
Wokaliści przedszkole
1.  Wiktoria Bambynek
2.  Maksymilian Brzezina
3.  Szymon Budny
4.  Maja Czernik
5.  Julia Kocjan
6.  Franciszek Kos
7.  Patryk Mokry
8.  Amelia Pipa
9.  Aleksandra Szraucner
10.  Bartosz Ulfik
11.  Wiktoria Wenske
12.  Magdalena Zgoda
 
Wokaliści klasy 1-3
  1. Julia Balinowska
  2. Natalia Czernik
  3. Zofia Chyra
  4. Wiktoria Jajkiewicz
  5. Klaudia Jelonek
  6. Julia Jeziorowska
  7. Igor Krupa
  8. Wiktoria Krus
  9. Emilia Małeska
  10. Marta Mokry
  11. Michalina Orzełek
  12. Maja Purgoł
  13. Emilia Roj
  14. Julia Roj
  15. Olga Straszyńska
  16. Lena Stawecka
  17. Estera Stroceń
  18. Zuzanna Szymków-Słotwińska
  19. Adrianna Tofilska
  20. Weronika Werner
  21. Wiktoria Witek
  22. Hanna Woźniak
 
Wokaliści klasy 4-6
1.  Gabriela Bagan
2. Angelika Bartkowiak
3.  Zuzanna Gałka
4. Radosław Gembała
5.  Maria Jańczuk
6. Joanna Kokot
7.  Oliwia Koloch
8.  Kamila Kubiciel
9.  Franciska Ochman
10. Wiktoria Pietrucha
11.  Weronika Piskon
12. Hanna Polewczyk
13.  Amelia Rek
14.  Paulina Respondek
15.  Julia Sekulska
16.  Kamila Szopka
17.  Klaudia Ujma
18.  Martin Werner
19. Kinga Wilczek
20. Wikola Żydek
 
Wokaliści gimnazjum
1.  Natalia Drozdziok
2.  Julia Kazuch
3.  Anna Kupny
4. Iga Reszko
5.  Zuzanna Skibińska
6.  Paulina Szendera
7. Nikola Tomys
8. Miłosz Wojtyra
9.  Dominik Żaczek
 
Wokaliści szkoły ponadgimnazjalne, dorośli
1.  Agata Broncel
2.  Oliwia Tomys
3.  Marta Walos
4.  Kamil Wojtyra
 
Kolejność nie ulega zmianie.

Terminy wydarzenia:

Sobota
22.04.2017 r.
godzina: 9:00

polecamy

Lubliniec Info
Grupa Reportersko Filmowa
Lubliniec Turystycznie
Lublinieckie morsy
X-Ozy
Atelier
Fotografia MZawadka.pl
KSSE
(c) MDK Lubliniec. Wykonanie W.B. Projekt - Grupa Lubliniec Info